Baseny przeznaczenie

 

Ferienwohnungen mitten in Röbel direkt an der Müritz
http://einfach-schoene-ferien.de

Prywatne

Grupa basenów kierowana do odbiorców prywatnych: ogrodowe i przydomowe, przeznaczone do użytku niewielkiej liczby osób, wymagają prostych i niewielkich urządzeń

Hotelowe - Pensjonatowe

Projektowane i budowane wewnątrz lub na zewnątrz dla hoteli i pensjonatów, wyposażone w atrakcje basenowe, podlegają takim samym wymogom sanitarnym jak wszelkie obiekty publiczne.

Publiczne

Są one kluczowym produktem w naszej bogatej ofercie usług. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przez wszystkie fazy realizacji: projektujemy, wykonujemy instalacje uzdatniania wody, dostarczamy gotowe niecki basenowe ze stali nierdzewnej, dbamy o wykończenie niecek basenów technologii tradycyjnej

Pływackie - Sportowe

Służą do uprawiania sportów wodnych, wyczynowego pływania. Długość 50m, 25m lub 16,6m i głębokość 1,35 do 1,8 m. Wyposażone w liny torowe, słupki startowe.

Rekreacyjne

Służą do rekreacji i relaksu, wyposażone w atrakcje wodne i powietrzne oraz oświetlenie. Mają różne kształty i głębokość najczęściej od 1 do 1,2m.

Rehabilitacyjne - Lecznicze

Służą do zabiegów i ćwiczeń zdrowotnych. Przeznaczone dla osób o ograniczonej sprawności. Mają większe wymagania w aspekcie technologii: medyczne, terapeutyczne, specjalistyczne.

© WellPool Wszelkie prawa zastrzeżone..