Fontanny technologia - Technika fontann

Technologia fontann - opiera się na opracowaniu dokumentacji projektowej, w której uczestniczą specjaliści z różnych branż, których zadaniem jest przetransponowanie pomysłu na wykonalne rozwiązania technologiczne.

Wizualne efekty fontanny to współgrające ze sobą woda, światło, architektura,  oraz coraz częściej wykorzystywana muzyka, a nawet ogień. Kluczem do prawidłowego współdziałania tych elementów jest odpowiedni dobór urządzeń począwszy od klasycznych dysz atrakcji przez dynamiczne z zintegrowanym, zmienno kolorowym oświetleniem LED, reflektory podwodne, światłowody, po urządzenia do uzdatniania wody oraz rozbudowane systemy sterowania pracą fontanny.

Aby zapewnić ciągłą wymianę wody w niecce projektujemy system elementów doprowadzających oraz odprowadzających wodę z misy na filtrację, gdzie następuje mechaniczne oczyszczenie wody, a następnie automatyczne dozowanie środków chemicznych do dezynfekcji.

Wszystkie urządzenia takie jak filtr, pompy, urządzenie kontrolno-pomiarowe, sterujące, rozdzielnica elektryczna może są niewidoczne podczas podziwiania efektu końcowego, ale stanowią podstawę funkcjonowania całej instalacji i należy przewidzieć dla nich odpowiednie pomieszczenie techniczne lub podziemną komorę.

Usługi:

  • projektowanie,
  • wykonawstwo,
  • serwis.
Soluciones e ideas para la crisis. Campaña empresas a bajo coste.
http://www.marketing-internet.es
© WellPool Wszelkie prawa zastrzeżone..