Intem

W początkowej fazie działalności od 1985 roku był to zakład instalacji sanitarnych świadczący usługi w zakresie instalacji wodno kanalizacyjnych, gazu i centralnego ogrzewania. Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy sprzedaż i montaż wodnego ogrzewania podłogowego z rur PP.

Od roku 1993 szukając nowych form rozwoju, Firma nasza rozpoczęła sprzedaż i montaż basenów kąpielowych. Najpierw realizowane były baseny ogrodowe, aby następnie rozpocząć realizację obiektów hotelowych i publicznych. Od roku 2008 świadczymy swoje usługi jako INTEM Sp. z o.o.
Atuty
Bogate zaplecze techniczne, wykwalifikowana kadra i wysoka jakość realizacji wielokrotnie została potwierdzona uznaniem klientów, branży oraz nagrodami, min: Gazele Biznesu, Partner SPA & Wellness oraz Firma na Medal.

  • 20 lat doświadczeń
  • niwelujemy ryzyko inwestycji
  • wysoka jakość realizacji
  • niezawodność obiektów
  • kompleksowość oferty
  • uznanie potwierdzone nagrodami i certyfikatami

Niwelujemy ryzyko

W pracach nad wdrożeniami wykorzystujemy własną pracownię projektową wspartą uznanymi architektami. Wyróżnia nas nowoczesne oprogramowanie, wieloosobowy i doświadczony zespół projektowy. To nasz najważniejszy kapitał. Projektując obiekty na równi stawiamy stworzenie niepowtarzalnej atmosfery jak i racjonalność inwestycji. Na poziomie projektu niwelujemy ryzyko. Inwestor otrzymuje kompleksowe opracowanie: kosztorys, biznes plan, symulacje kosztów utrzymania i stopę zwrotu inwestycji. Całość jest wsparta wizualizacjami 3D.

Technologia i jakość

Wszystkie projekty realizowane są z zachowaniem najostrzejszych norm. Atestowane materiały budowlane i sprawdzone procedury są gwarantem wysokiej jakości. Od 2005 roku jako PW INTEM budujemy najlepsze miejsca wypoczynku zgodnie z norma ISO 9001: 2000. Do naszych najważniejszych realizacji należą: hotel "Villa Marilor", największe w Polsce centrum kongresowe "Ossa Congress & SPA", hotel "Stara Poczta", hotel "Willa Verde".  Zobacz galerię realizacji

Niezawodność

Oferujemy wiele możliwości współpracy w zakresie serwisu obiektów basenowych. Dokładamy wszelkich starań aby obiekty zawsze zachowywały swoje możliwości operacyjne. Serwis obejmuje zarówno wsparcie utrzymania ruchu urządzeń mechanicznych, jak i szeroko pojętą chemię basenową. Dzięki temu obiekty charakteryzuje wysoka niezawodność. Dajemy kompleksowe wsparcie naszych specjalistów zarówno w prewencji i przewidywaniu zagrożeń, jak i w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych.

Inwestycje realizujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu osobistego w przedstawicielstwach terenowych w: Katowicach, Lublinie, oraz we Wrocławiu lub do kontaktu telefonicznego.

© WellPool Wszelkie prawa zastrzeżone..