Topsauna

 Dzięki kompleksowemu podejściu do tematu, ugruntowanej pozycji na rynku, wykwalifikowanej kadrze i wysokiej jakości usług niwelujemy ryzyko inwestycji naszych klientów do minimum.

Dostarczamy i montujemy urządzenia i materiały wysokiej jakości , co wraz z troską o właściwą funkcję wraz z elegancją i harmonią pozwala na realizowanie niepowtarzalnych obiektów. Wraz z firmą INTEM Sp. z o. o. tworzymy konsorcjum kapitałowo - organizacyjne pod nazwą Grupa WELLPOOL.

Niwelujemy ryzyko

Na życzenie Klienta, dla przedsięwzięcia tworzymy koncepcję która pozwala już w początkowej fazie inwestycji unikąć błędów związanych z późniejszym funkcjonowaniem ośrodka. Klient otrzymuje kompleksowe opracowanie:

  • projekt koncepcyjny wraz z układem funkcjonalnym pomieszczeń
  • koncepcję części zabiegowej
  • kosztory inestycji
  • całość wsparta jest wizualizacjami


W naszych realizacjach wykorzystujemy własną pracownię projektową wspartą współpracą z uznanymi architektami. Doświadczony zespół projektowy wraz z nowoczesnym oprogramowaniem tworzy obiekty w których funkcja, bezpieczeństwo i ergonomia w połączeniu z harmonią i pięknem daje unikatowe rozwiązania.

Jakość

Wszystkie nasze projekty realizowane są z zachowaniem norm europejskich. Stosowanie atestowanych materiałów i urządzeń wraz ze sprawdzonymi procedurami budowy i montażu pozwala na tworzenie produktów o wysokiej jakości i niepowtarzalnym wyglądzie.

Proste i naturalne rozwiązania zgodne z tradycjami miejsc w których powstają nasze realizacje, ciągła troska o harmonię , formę, właściwy dobór materiałów co razem z ergonomią i funkcjonalnością dają zawsze efekty zadowalające naszych Klientów.

Niezawodność

Permanentna kontrola rozwoju i zmiany trendów w branży i ścisła współpraca z liderami światowego rynku pozwala nam oferować tylko produkty niezawodne i o wysokiej jakości.

Nasz serwis będący w ciągłej dyspozycji klientów oferuje wiele wariantowych możliwości współpracy z zakresie bieżącej opieki nad obiektami Klientów. Dzięki naszemu serwisowi nie istnieje problem nieczynnych urządzeń czy też brak możliwości operacyjnych obiektu.

Produkty z naszej oferty dostępne są na terenie całego kraju poprzez nasze oddziały w Katowicach, Wrocławiu i Lublinie

© WellPool Wszelkie prawa zastrzeżone..