Projekty basenów

Baseny są doskonałym miejscem na aktywne spędzanie wolnego czasu, na rekreację oraz do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych. Pływanie jest jedną z najzdrowszych form aktywności fizycznej.

Projektowanie basenów - atrakcji i instalacji basenowych

Projektowanie basenów

Powstanie każdego basenu poprzedza projekt basenu, który ma za zadanie stworzyć obiekt spełniający wszelkie wymagania i o odpowiednim poziomie komfortu dla osób, które będą z niego korzystać. Technologia uzdatniania wody basenowej jest sercem każdego basenu i od tego w jaki sposób zostanie ona zaprojektowana zależy końcowy efekt tzn. czy basen jest atrakcyjny, funkcjonalny i czy spełnia wymagania odnośnie jakości wody.

Jednym z filarów firmy INTEM jest doświadczona, prężna, młoda kadra inżynierów tworząca dział projektowy. Od wielu lat z powodzeniem projektujemy technologię uzdatniania wody basenowej. Przez lata zdobywaliśmy uznanie Architektów i Inwestorów i w tej chwili firma INTEM jest liderem na rynku pod względem ilości projektowanych instalacji basenowych. Co więcej znaczna cześć z tych projektów jest realizowana.

Nasze rozwiązania projektowe sprawdzają się i są wykorzystywane na licznych inwestycjach. Projektujemy atrakcje i instalacje basenowe do wszelkiego rodzaju obiektów: począwszy od publicznych basenów komunalnych, przez baseny hotelowe, prywatne a nawet wszelkiego rodzaju fontanny.

Projekty basenów

Przystępując do współpracy przy projektowaniu basenu, zawsze służymy naszym Klientom pomocą i radą właściwie przy każdym zagadnieniu związanym z basenami. Pomagamy przy wyborze rodzaju technologii najbardziej odpowiedniej do danego typu basenu, staramy się doradzić co do rodzaju atrakcji basenowych, ich rozmieszczeniu i ilości.

Ściśle współpracujemy z pozostałymi branżami biorącymi udział w projektowaniu danego obiektu poprzez określanie wytycznych i zapobieganie ewentualnych kolizji. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie i urządzenia. Bierzemy udział w licznych szkoleniach i sympozjach aby pogłębiać naszą wiedzę i doświadczenie. Większość pracowników działu projektowego posiada uprawnienia do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych i doskonale „orientuje się” w obowiązujących przepisach.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi w branży basenowej. Możemy pochwalić się, że jako pierwsi w Polsce projektujemy uzdatnianie wody basenowej przy wykorzystaniu technologii wielowarstwowego filtra podciśnieniowego typu CAPTURA®. Aby dodatkowo polepszyć funkcjonalność rozwiązań projektowych, korzystamy ze współpracy z naszym działem wykonawczym.

Podsumowując: dział projektowy firmy INTEM wykonuje wszelkiego rodzaju projekty technologii uzdatniania wody basenowej w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Do każdego tematu podchodzi profesjonalnie i poświęca mu pełną uwagę. Naszym priorytetem jest sprostanie wymaganiom Klientów i projektowanie instalacji basenowych, które będą służyły jak najdłużej i jak najlepiej.


Usługi:

  • projektowanie instalacji basenowej,
  • projektowanie atrakcji basenowych,
  • dobór urządzeń
© WellPool Wszelkie prawa zastrzeżone..